Вітаємо на нашому сайті!

    Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» – один із найбільших закладів професійної (професійно-технічної) освіти аграрного напрямку Полтавщини. 
  Місія навчального закладу –  забезпечити регіональний ринок праці висококваліфікованими робітниками, що затребувані в аграрному секторі економіки Полтавщини. 
 Заклад освіти має сучасну матеріально-технічну базу для навчання, проживання, заняття спортом та організації дозвілля молоді. 
 Освітня діяльність у ліцеї проводиться з 18 професій, 6  з яких – інтегровані, це – «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів», «Електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів», «Пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», «Кухар, кондитер», «Садовод», «Плодоовочівник». Здійснюється  курсова підготовка незайнятого і працюючого населення за договорами з  центрами зайнятості та громадянами за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1).
 У закладі запроваджуються нові форми, методики та  інновації в освітньому процесі. Наполеглива робота педагогічного колективу  забезпечує якісно новий рівень підготовки робітників аграрного сектору регіону. Налагоджена тісна співпраця з органами місцевої влади та самоврядування, роботодавцями та соціальними партнерами.
  Учні та педагоги  ліцею є переможцями та призерами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів фахової майстерності.  У ліцеї  проходять семінари, наради, олімпіади, педагогічні конференції, колегії обласного та Всеукраїнського рівнів. На базі сучасного спортивного комплексу проходять чемпіонати України з волейболу та туризму.

Педагогічний колектив ДНЗ “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського” вітає
випускників 2020 року

Робітнича професія – твоє майбутнє!

Роби свій вибір, не сумнівайся у власних силах, обирай успішне майбутнє, а ми тобі в цьому обов’язково допоможемо!
 

Ми в соціальних мережах

Останні новини

Сьогодні 22 січня у ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відбулася Державна кваліфікаційна атестація та...

18.12.2020 відбувся Миколаївський онлайн-ярмарок в рамках декади пекарів в ДНЗ “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»

17 грудня 2020 року в рамках декади пекарів проходило навчання на виробництві. Навчання на виробництві, що...

  ДНЗ “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського” – переможець конкурсного відбору Програми «EU4Skills: Кращі навички...

  Сьогодні, 16.12.2020, у нас День пряника, до якого майбутні пекарі та їх наставники випікали пряники...

   10 грудня відповідно до програми Декади пекарів відбулося Свято піци. До свята педагоги методоб’єднання з...

У Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського» проведена акція «16 днів проти насильства», у рамках якої...

Девізом учасників флешмобу «Про здоров’я дбаємо, вітаміни споживаємо», який проходив у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені...

ПРИЄДНАЙСЯ ДО НАС!

Стань частиною нашої великої родини та слідкуй за останніми новинами!