<< Електрозварник, водій

7212 Електрозварник ручного зварювання Кваліфікація: 2,3,4 розряд

8322 Водій автотранспортних засобів Кваліфікація: категорія С

  Важко назвати галузь народного господарства, де б не застосовувалося зварювання. Впровадження досягнень науки і техніки дозволяє використовувати електродугове, газове, електронно-промислове та інше зварювання.   Молоді люди обирають професію зварника тому, що в умовах ринкової економіки, жорсткої конкуренції при влаштуванні на роботу у них великий вибір для працевлаштування. Це житлове і промислове будівництво, машинобудування, сільське господарство, нафтова, газова промисловість, ремонтні майстерні, кораблебудування, мостобудування і багато інших галузей, де застосовується професія зварника.
   Зварювальник – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато що – довговічність і стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Професія престижна і має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і в приватному.

  Для отримання такої затребуваної професії освітній заклад обладнано сучасними, необхідними для теоретичної і практичної підготовки кабінетами, лабораторіями, майстернями. У навчальних кабінетах учні вивчають технологію і обладнання зварювання, матеріалознавство, будову та експлуатацію автомобіля, правила та безпеку дорожнього руху, електротехніку, економіку та інші предмети, знання яких використовуються в практичній діяльності.  У зварювальних майстернях учні відпрацьовують уміння виконувати підготовку металу до зварювання та ведення процесу в різних просторових положеннях зварного з’єднання. 
  Виробничу практику майбутні зварники проходять на підприємствах і в господарствах регіону. У оволодінні професією учням допомагають досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання.
  Випускники ліцею  можуть продовжувати навчання у вищих навчальних закладах.