<<Здобутки учнів

Здобутки учнів за 2019-2020 н.р.
  1. Диплом ІІІ ступеня МАН. Обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків» Єфремова В. Самарська О.Г.
    , присвячений 150-річчю з дня народження І.П.Котляревського
  2. Учасник VIII науково-практична конференція «Пізнання історичної минувшини в іменах – підгрунтя освіти нації» Єфремова В. Самарська О.Г.
  3. Диплом учасника МАН. Обласний конкурс «Здорове життя успіх буття» Сук Л.В.
  4. Диплом учасника МАН Обласний конкурс «Фізика в житті людини. Мотузко Г.В.
  5. ІІ місце Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка Вусик Катерина, Самарська О.Г.
  6. 3,4 місце Грамота департаменту освіти Подяка І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», компетенція: «Кухар»; – І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», компетенція: «Кондитер» Кандиба Олександр Курилкло Сергій
Здобутки учнів за 2018-2019 н.р.

1.

І місце

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1»

Лобас Ярослав
Наставники-члени кафедри трактористів-машиністів

2.

16 місце

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1

Лобас Ярослав
Наставники-члени кафедри трактористів-машиністів

3.

4 місце

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар».

Кандиба Олександр
Наставники – члени кафедри з підготовки кухарів-кондитерів

4.

4 місце

ІІІ Полтавський кулінарний конкурс «Творчі, вмілі, завзяті»

Команда майбутніх кухарів у складі:
Кандиба Олександр
Пахолко Дарина
Анна
Наставники – члени кафедри з підготовки кухарів-кондитерів

5.

Сертифікат

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Молодь за здоровий спосіб життя» в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

Лизь Олександр
Маєвський М.І.

6.

Сертифікат

VІI обласна науково-практична конференція «Пізнання історичної минувшини в іменах-підґрунтя освіти нації»

Сипко Станіслав
Керівник Гусєва Г.М.

7.

Сертифікат

Обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино»

Сипко Станіслав. Керівник Гусєва Г.М.

8.

Диплом
І ступеня

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань – 2019» у категорії «Фізика»

Кандиба Олександр
Науковий керівник      –  Мотузко Г.В.

9.

ІІ місце

Конкурс вокалістів «Срібна підкова»

Пахолко Дарина

10.

ІІІ місце
Диплом
ІІІ ступеню

Обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 100-річчю з дня народження Олеся Гончара.

Кандиба Олександр
Науковий керівник – Самарська О.Г.

11.

7 місце

ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Онищенко Олеся
Шелест Л.Я.

12.

8 місце

Всеукраїнський конкурс Тараса Шевченка

Самарська О.Г.

13.

Сертифікати:
1-відмінно
2-добре
7 – учасник

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Рафальська Р.І.
Мотузко Г.В.

14.

Сертифікати:
1 – відмінно
9 – добре

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2018»

Деньга С.І.

15.

Сертифікати:
1-золотий
1-бронзовий
4 – срібний
3 – учасник

Х Всеукраїнський конкурс «Патріот 2019»

Шелест Л.Я.
Самарська О.Г.
Гусєва Г.М.

16.

10- учасник

Міжнародний конкурс з німецької мови «Орлятко»

Лебединський Е.В.

17.

10- учасник

Міжнародний конкурс з німецької мови «Гринвіч»

Лебединський Е.В.

18.

Диплом
ІІІ ступеня

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Еколог» («Комплексна біоіндикація екологічного стану біоценозу соснового лісу, прилеглого до території ліцею»)

Ковач Діана
Сук Л.В.

19.

Диплом
ІІІ ступеня

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Історик» («Мій внесок у музейну справу»)

Сипко Станіслав
Гусєва Г.М.

20.

І місце

Обласна спартакіада учнів, що проживають у гуртожитках

Гусєв В.Л
Артюх О.І.
Мирошник М.В.

21.

6 місце

Обласна спартакіада до Дня збройних сил України

Гусєв В.Л
Артюх О.І.
Мирошник М.В.

22.

ІІ місце

Обласна Спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів аграрного спрямування

Гусєв В.Л
Артюх О.І.
Мирошник М.В.

23.

Дипломи
ІІ, ІІІ ступеня

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління»

Пахолко Вікторія
Іллієва Леся
Музика Микола