<< Педагогічні працівники

Викладачі

ГУСЄВА Ганна Миколаївна

Викладач історії, правознавства, основ правових знань, географії

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «викладач-методист», “Відмінник освіти України”

Голова методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін

ЖУК Станіслав Петрович

Викладач спецпредметів 

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»,

педагогічне звання «викладач-методист»

Голова методичної комісії з підготовки трактористів-машиністів

САМЧЕНКО Надія Михайлівна

 Викладач спецтехнології пекарів, лаборантів хіміко-бактеріологічного аналізу

кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

педагогічне звання “викладач-методист”, “Відмінник освіти України”

Голова методичної комісії з підготовки пекарів, лаборантів

МАЄВСЬКИЙ Микола Іванович

Викладач правил дорожнього руху

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «викладач-методист»

Голова методичної комісії з підготовки водіїв

.

МИРОШНИК Микола Володимирович

Викладач предметів “Захист Вітчизни”, “Фізична культура і здоров’я” 

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «викладач-методист»

САМАРСЬКА Оксана Григорівна

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання “старший викладач”

Голова методичної комісії з виховної роботи

БЕРЕЖЕЦЬКА Ярослава Дмитрівна

Викладач спецпредметів з підготовки трактористів-машиністів,

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «старший викладач»

ДЕНЬГА Світлана Іванівна

Викладач математики,

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «старший викладач»

Голова методичної комісії природничо-математичних дисциплін

СУК Любов Василівна

Викладач хімії та біології,  гігієни та санітарії виробництва, фізіології харчування основ медичних знань

 кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «старший викладач»

МОТУЗКО Галина Василівна

Викладач фізики та астрономії

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

АРТЮХ Олег Іванович

Викладач фізичної культури

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

ВОВК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Викладач спецдисциплін

 кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

ДЕРКАЧ ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Викладач зарубіжної літератури

 кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

».

Майстри виробничого навчання

БЕРЕЖЕЦЬКИЙ Михайло Миколайович

Майстер виробничого навчання з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

педагогічне звання

“Майстер виробничого навчання І категорії”

БОЛБАТ Володимир Вікторович

Майстер виробничого навчання з професії “Водій автотранспортних засобів”

педагогічне звання 

“Майстер виробничого навчання І категорії”

ВОДОЛАЗСЬКИЙ В'ячеслав Михайлович

Майстер виробничого навчання з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

ХАРЧЕНКО Віктор Петрович

Майстер виробничого навчання з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

ОВЧІННІКОВ ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ

Майстер виробничого навчання з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

ПЛЮТА Алла Іванівна

Майстер виробничого навчання з професії “Пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу”

педагогічне звання 

 “Майстер виробничого навчання І категорії”

ОСТАПЕНКО Алла Олександрівна

Майстер виробничого навчання з професії “Пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу”

ОВРАМЕНКО ІРИНА ВІКТОРІВНА

Майстер виробничого навчання з професії “Пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу”

ШЕВЧЕНКО Ірина Володимирінва

Майстер виробничого навчання з професії  “Кухар, кондитер” 

педагогічне звання  “Майстер виробничого навчання І категорії”.

Голова методичної комісії з підготовки кухарів, кондитерів.

ВУСИК Людмила Василівна

Майстер виробничого навчання з професії  “Кухар, кондитер” 

 кухарів, кондитерів, 

 педагогічне звання  

“Майстер виробничого навчання ІІ категорії”

ЧЕРКАС Жанна Миколаївна

Майстер виробничого навчання з професії  “Кухар, кондитер” 

педагогічне звання 

 “Майстер виробничого навчання ІІ категорії”

КАРПЕЦЬ Тетяна Євгенівна

Майстер виробничого навчання з професії  “Кухар, кондитер” 

МОТУЗКО Павло Володимирович

 Майстер виробничого навчання з професії  “Електрозварник ручного зварювання”

“Майстер виробничого навчання І категорії”.

Голова методичної комісії з підготовки зварників

МОТУЗКО Володимир Іванович

Майстер виробничого навчання з професії  “Електрозварник ручного зварювання”

“Майстер виробничого навчання І категорії”

ДЯЧЕНКО Сергій Анатолівич

Майстер виробничого навчання з професії  “Електрозварник ручного зварювання”

 “Майстер виробничого навчання ІІ категорії”

МОШКО СТАНІСЛАВ ЄВГЕНОВИЧ

Майстер виробничого навчання з професії  “Електрозварник ручного зварювання”

 

Таранець Микола Вікторович

Майстер виробничого навчання з професії “Водій автотранспортних засобів”

 

"Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас..." (Ч. Дарвін)