<< Тракторист, слюсар, водій

8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Кваліфікація: категорія А1, А2

7233 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Кваліфікація: 1,2, 3 розряд

8322 Водій автотранспортних засобів. Кваліфікація: категорія С1

   Здавна побутує серед людей мудрий вислів, що справжнє щастя із землі проростає. Від неї, землі-матері, землі-годувальниці, все життя, сила і достаток. А дорога до поля розпочинається з навчальних лабораторій ліцею, де наші механізатори отримують міцні знання, щоб своє життя присвятити найголовнішій справі — вирощувати хліб.        Хліборобський рік безперервний. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими нивами, чекає сонця, вологи, вмілих рук, люблячих землю спеціалістів. Земля лише тоді наше багатство, коли вона в бережливих, добрих руках господаря. Саме таких господарів, майбутніх механізаторів, готують у нашому ліцеї.
   Для підготовки  майбутніх кваліфікованих робітників сільськогосподарського напрямку в ліцеї створена необхідна матеріально-технічна база. Є навчальні кабінети з відповідним обладнанням, слюсарна майстерня, виробничі майстерні з ремонту тракторів та сільськогосподарських машин для проведення занять виробничого навчання, навчально – виробнича база, навчальний полігон. 

  Здобувачі освіти набувають  практичних навичок, працюючи на полях навчального господарства. Кожного року під керівництвом майстрів виробничого навчання вони виконують весь комплекс польових робіт, починаючи з обробітку грунту і закінчуючи збиранням урожаю. Це дає можливість закріпити отримані в кабінетах і лабораторіях знання, відчути себе справжніми хліборобами.
  Щоб стати висококваліфікованими робітниками для підприємств аграрного сектору регіону, здобувачі освіти вивчають основи агрономії, організації сільськогосподарського виробництва, ринкової економіки, трактори і автомобілі, сільськогосподарські машини, спеціальні та зернові комбайни, слюсарно – ремонтну справу, систему технічного обслуговування, правила дорожнього руху та багато інших спеціальних та загальноосвітніх предметів для одержання середньої освіти. Це дасть змогу по закінченню ліцею вступати на навчання до вищих навчальних закладів, щоб підвищити свою кваліфікацію з обраної професії.