У ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відбувся загальноліцейний виховний захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за вільну і незалежну Україну під час Революції Гідності. Організували та провели цей захід учні першого курсу з професії тракторист-машиніст разом із наставниками майстром виробничого навчання Овчінніковим О.І., класним керівником Деркач Т.С. та бібліотекарем Калініченко О.Г.
Зі сцени лунали слова жалю та скорботи за загиблими патріотами, кращими дочками та синами українського народу, та згадали події холодної зими 2014 року.
Хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, а також усіх тих, хто віддав своє життя за Україну на Сході нашої держави.
Цього дня вшанували патріотичними піснями, віршами, інсценуванням пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.
Усі ми, дорослі і малі, повинні не тільки пам’ятати ці трагічні події, а й робити так, щоб подвиг Героїв Небесної Сотні став початком змін, які забезпечать гідне життя українців у вільній, цивілізованій, правовій європейській країні.
Відбувся загальноліцейний виховний захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *