Сьогодні, 29 травня 2020 р., Спільна Н.П., директор Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського та викладачі природничих дисциплін Мотузко Г.В. і Сук Л.В. поділилися досвідом організації освітнього процесу у ліцеї на Міжнародній науково-практичній конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXVІІ КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ).
Презентація роботи закладу пройшла у формі віртуальної екскурсії. Ніла Петрівна, зазначила, що заклад освіти прагне постійного розвитку та удосконалення, запроваджує нові форми, нові методики та інновації в освітньому процесі, а наполеглива робота педагогічного колективу забезпечує якісно новий рівень підготовки робітників аграрного сектору економіки Полтавської області.
Галина Василівна та Любов Василівна розповіли про особливості вивчення природничих дисциплін у закладі професійної освіти аграрного спрямування, висвітлили проєктно-дослідницьку діяльність, яка проводиться з ліцеїстами на полі навчального господарства та продемонстрували роботу з впровадження STEM-технологій.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *