23 вересня у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбулася виховна година, приурочена визволенню Решетилівщини від нацистських окупантів. Із сумом і гіркотою згадали події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму.
Захід відбувся у оновленій музейній кімнаті. яка гостинно відкрила двері для учнів ліцею. Зі словами вітання до присутніх звернулася директор ліцею Спільна Н.П., яка зазначила, що скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.
Викладач історії Гусєва Г.М. провела першу екскурсію, а екскурсійна група учнів у складі Онищенко О., Батури Д., Вусик К., Пасічник О. розповіли присутнім про визволення Решетилівщини від нацистів. У скорботі схилили голови перед випускниками ліцею, які загинули на Сході України.
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у перемогу.

Відкриття музею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *