Відновлення креативного простору для відпочинку на березі річки Говтва поблизу Решетилівського аграрного ліцею

Традиційно територія білої альтанки біля аграрного ліцею була місцем відпочинку решетилівців та гостей міста. До альтанки, журавля та на підвісний міст щонеділі приїжджали наречені у день свого весілля для проведення фотосесії та обряду пов’язування стрічки на журавля. Простір для відпочинку на березі річки Говтва був затишним місцем для проведення дозвілля молоді та перепочинку для туристів. Нині ця зона втратила свій естетичний вигляд, не відповідає сучасним вимогам інфраструктури та дизайну, зруйноване покриття доріжок та алей, незадовільний стан зелених насаджень та клумб, нестача паркових лав, урн для сміття, застаріле освітлення, відсутність відеоспостереження. Відновлення креативного простору зони відпочину сприятиме покращенню умов для відпочинку мешканців та гостей міста.

Повний опис проєкту

Проблема.
Відсутність належних умов та облаштованих місць для масового відпочинку дорослих і дітей на території Решетилівської громади.
Зокрема потребують ремонту та відновлення альтанка та журавель, відсутнє покриття доріжок та алей; відсутні паркові лави та урни для сміття, неналежне освітлення паркової зони, відсутність системи відеонагляду.

Мета проєкту
Створення кращих умов для відпочинку та дозвілля жителів Решетилівської громади та гостей міста, шляхом комплексного відновлення та облаштування території паркової зони на березі річки Ґовтва неподалік Решетилівського аграрного ліцею.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування
1. Креативне відновлення простору та створення умов для відпочинку мешканців громади, гостей.
2. Організація та проведення культурного дозвілля мешканцями міста та гостями.