Виховний захід “Неоголошена війна”

У музеї Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського відбувся виховний захід “Неоголошена війна”, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.Учні та педагоги ліцею хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, учасників кривавих подій на Майдані. Ведучі заходу, третьокурсники Єфімова Наталія та Пасічник Олег, декламували вірші, присвячені героям. Бібліотекар ліцею Калініченко О.В. презентувала книжкову виставку на тему: «Небесна сотня – історія нескорених». Викладач історії Гусєва Г.М. ознайомила з матеріалами учнівського проєкту «Небесна сотня». Небесна Сотня – це ті люди, які своїм прикладом спонукають нас усіх ставати кращими, любити Україну та свій народ.

Сьогодні, 14 квітня 2021 роу, відбулось онлайн-засідання обласної секції викладачів хімії, біології і екології ЗП(ПТ)О за темою «Від дистанційного до змішаного навчання. Нові виклики дарують нові можливості». На засіданні з презентацією свого досвіду в галузі  STEM-освіти, впроваджуваного  на уроках біології і екології та хімії, виступила викладач  ліцею Сук Любов Василівна. Вона підкреслила, що  STEM-освіта – […]

16 березня 2021 року під час уроку виробничого навчання відпрацьовували уміння та навички з теми “Приготування розсипчастих каш” учні 13 групи з майстром виробничого навчання Чернівською А. Ю. Здобувачі освіти цієї групи вчилися визначати кількість сировини для приготування каш, підготовляти крупи до варіння, проводити теплову обробку, подавати приготовлені страви та визначати їх якість.

10 березня 2021 року відбувся відбірковий етап конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар». В ньому взяли участь здобувачі освіти другого та третього курсів Поковба Олена, Батура Дарія, Шахно Вікторія, Цикало Анастасія та Мусієнко Вікторія. Усі учасники конкурсу продемонстрували свої уміння і навички з приготування крокетів картопляних. Були використані традиційні і сучасні рецептури.