Гуртожиток та їдальня

Для вирішення житлово-побутових питань  заклад освіти має гуртожиток, де постійно проживає  більше 100 осіб. Гуртожиток укомплектований усім необхідним м’яким і твердим інвентарем, у кімнатах тепло і затишно.
До послуг мешканців гуртожитку обладнана кімната для самопідготовки, вітальня, кімната відпочинку,  ігрова кімната, господарські та санітарно-гігієнічні приміщення.
Система виховної роботи в гуртожитку заснована на учнівському самоврядуванні. Керівним органом учнівського самоврядування є рада гуртожитку, що поєднує діяльність навчального, санітарно-побутового, культурно-масового, спортивно-оздоровчого секторів.
З метою організації відпочинку учнів проводяться культурно-масові заходи, святкові вечори, години спілкування, психологічні тренінги, спортивні  конкурси та змагання.
Навчальний сектор гуртожитку регулярно контролює самопідготовку учнів, забезпечує умови для навчання. У гуртожитку проводиться змагання на „Кращу кімнату”.
Кімната самопідготовки гуртожитку має підключення до мережі Internet.
Гуртожиток став рідною домівкою для учнів ліцею, які живуть однією  великою та дружньою родиною.

Стань частиною нашої дружної родини!

Маємо гарну їдальню, де готують смачні і корисні страви. Для учнів ліцею  їдальня – улюблене місце для комунікації під час споживання смачної їжі. Це територія комфорту, безпеки та приємних емоцій. Молоде покоління має чудове відчуття естетики, отож сучасний дизайн з дотриманням усіх санітарно гігієнічних вимог та акцентом на здорове харчування є пріорітетом номер один.

Гуртожиток та їдальня