Гуртожиток та їдальня

 

Для вирішення житлово-побутових питань  заклад освіти має гуртожиток, де постійно проживає  більше 100 осіб. Гуртожиток укомплектований усім необхідним м’яким і твердим інвентарем, у кімнатах тепло і затишно.
До послуг мешканців гуртожитку обладнана кімната для самопідготовки, вітальня, кімната відпочинку,  ігрова кімната, господарські та санітарно-гігієнічні приміщення.
Система виховної роботи в гуртожитку заснована на учнівському самоврядуванні. Керівним органом учнівського самоврядування є рада гуртожитку, що поєднує діяльність навчального, санітарно-побутового, культурно-масового, спортивно-оздоровчого секторів.
З метою організації відпочинку учнів проводяться культурно-масові заходи, святкові вечори, години спілкування, психологічні тренінги, спортивні  конкурси та змагання.
Навчальний сектор гуртожитку регулярно контролює самопідготовку учнів, забезпечує умови для навчання. У гуртожитку проводиться змагання на „Кращу кімнату”.
Кімната самопідготовки гуртожитку має підключення до мережі Internet.
Гуртожиток став рідною домівкою для учнів ліцею, які живуть однією  великою та дружньою родиною. Проживання в гуртожитку безкоштовне.

Стань частиною нашої дружної родини!

Маємо гарну їдальню, де готують смачні і корисні страви. Для учнів ліцею  їдальня – улюблене місце для комунікації під час споживання смачної їжі. Це територія комфорту, безпеки та приємних емоцій. Молоде покоління має чудове відчуття естетики, отож сучасний дизайн з дотриманням усіх санітарно гігієнічних вимог та акцентом на здорове харчування є пріорітетом номер один.

Наш гуртожиток