Участь у Всеукраїнському методичному онлайн-марафоні

Сьогодні, 23 лютого 2021 року, Мотузко Галина Василівна викладач Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського взяла участь у Всеукраїнському методичному онлайн-марафоні «STEM: інноваційні можливості реформування системи освіти у ЗП(ПТ)О», який організований Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Черкаській області та комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».Галина Василівна на всеукраїнському рівні презентувала досвід роботи з впровадження проєктно-дослідницької діяльності як засобу підвищення інтересу до вивчення фізики з використанням наявної у нашому ліцеї сучасної цифрової лабораторії Eіnstein. Педагоги ліцею у постійному пошуку нових інноваційних технологій і втілюють їх в освітній процес.

Сьогодні, 14 квітня 2021 роу, відбулось онлайн-засідання обласної секції викладачів хімії, біології і екології ЗП(ПТ)О за темою «Від дистанційного до змішаного навчання. Нові виклики дарують нові можливості». На засіданні з презентацією свого досвіду в галузі  STEM-освіти, впроваджуваного  на уроках біології і екології та хімії, виступила викладач  ліцею Сук Любов Василівна. Вона підкреслила, що  STEM-освіта – […]

16 березня 2021 року під час уроку виробничого навчання відпрацьовували уміння та навички з теми “Приготування розсипчастих каш” учні 13 групи з майстром виробничого навчання Чернівською А. Ю. Здобувачі освіти цієї групи вчилися визначати кількість сировини для приготування каш, підготовляти крупи до варіння, проводити теплову обробку, подавати приготовлені страви та визначати їх якість.

10 березня 2021 року відбувся відбірковий етап конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар». В ньому взяли участь здобувачі освіти другого та третього курсів Поковба Олена, Батура Дарія, Шахно Вікторія, Цикало Анастасія та Мусієнко Вікторія. Усі учасники конкурсу продемонстрували свої уміння і навички з приготування крокетів картопляних. Були використані традиційні і сучасні рецептури.