Засідання обласної секції викладачів хімії, біології і екології ЗП(ПТ)О

Сьогодні, 14 квітня 2021 роу, відбулось онлайн-засідання обласної секції викладачів хімії, біології і екології ЗП(ПТ)О за темою «Від дистанційного до змішаного навчання. Нові виклики дарують нові можливості».

На засіданні з презентацією свого досвіду в галузі  STEM-освіти, впроваджуваного  на уроках біології і екології та хімії, виступила викладач  ліцею Сук Любов Василівна. Вона підкреслила, що  STEM-освіта – це комплексний міждисциплінарний підхід, який поєднує в собі природничі науки з технологіями, інженерією, мистецтвом і математикою, акцентований на розв’язанні життєвих завдань, де всі предмети взаємопов’язані й інтегровані в єдине ціле.

В умовах дистанційного чи змішаного навчання викладач використовує такі методи роботи як проєктна діяльність, моделювання, уроки в природі, челенджі або флешмоби.

Саме такі сучасні методи більш ефективно сформують  у учнів здоров’язберігаючі компетентності, бажання досягти їх всебічний розвиток як гармонійної особистості, зацікавлять до пізнання. 

Адже девіз STEM-освіти «Досліджуй! Змінюй! Надихай!»

Сьогодні, 30 червня 2021 року, директор ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» Спільна Ніла Петрівна прозвітувала перед трудовим колективом та громадськістю про роботу за 2020-2021 навчальний рік.Трудовий колектив ліцею високо оцінив роботу керівника Спільної Н.П. У виступах колег було зазначено, що Ніла Петрівна – педагог за покликанням, мудрий, творчий, інноваційний керівник. Мислить по-новому, працює […]

Колектив Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського вітає з Днем української вишиванки – днем гордості нашого народу. Нехай рідна вишиванка усіх захищає та надає сил, натхнення на нові досягнення заради процвітання України.

19 травня у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбувся інформаційно-профілактичний захід на правову тематику. Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Полтавського РУП Маргарита Козир розповіла учням ліцею про правила дорожнього руху та особливості відповідальності в разі їх порушення. Старший інспектор Решетилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області роз’яснив ліцеїстам, що […]