Відзначили 35 – річний ювілей!

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відзначив 35 – річний ювілей! У межах людського життя – це половина шляху, сповнена великих поривань і звершень, плідної праці, напружених, але радісних буднів. У межах історії –– це вік ще зовсім юний, сприятливий для впевненого кроку вперед, стрімкого лету до нових перемог.

35 років для історії ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» – це невеликий відрізок часу, але для становлення колективу це був шлях справді історичний. Радіємо з того, що зусилля наших земляків були немарні, і сьогодні наш освітній заклад один із лідерів професійної освіти Полтавщини.

Бажаємо трудовому колективу ліцею спрямовуватися «завше у височінь» і, прямуючи крізь терни – до зірок, досягати професійних вершин, уславлюючи професійну освіту Полтавщини!

Фотосвітлини відзначення 35-річного ювілею ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»

Ліцею 35 років
Незабутні сторінки історії ліцею

Сьогодні, 30 червня 2021 року, директор ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» Спільна Ніла Петрівна прозвітувала перед трудовим колективом та громадськістю про роботу за 2020-2021 навчальний рік.Трудовий колектив ліцею високо оцінив роботу керівника Спільної Н.П. У виступах колег було зазначено, що Ніла Петрівна – педагог за покликанням, мудрий, творчий, інноваційний керівник. Мислить по-новому, працює […]

Колектив Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського вітає з Днем української вишиванки – днем гордості нашого народу. Нехай рідна вишиванка усіх захищає та надає сил, натхнення на нові досягнення заради процвітання України.

19 травня у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбувся інформаційно-профілактичний захід на правову тематику. Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Полтавського РУП Маргарита Козир розповіла учням ліцею про правила дорожнього руху та особливості відповідальності в разі їх порушення. Старший інспектор Решетилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області роз’яснив ліцеїстам, що […]