21 лютого у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та віддали належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та лютневих днів 2014 року. На виховний захід «Не серед нас та разом з нами. У серцях, у пам’яті, в думках» запросили голову громадської організації «СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО РЕШЕТИЛІВЩИНИ» Олега Мотузко. Схиляємо низько голови у скорботі перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду, гідність та віддали своє життя, за Україну.
21.02.2022
Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні!
