Відзначення Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики

02.04.2024 року між філіями Полтавської Малої академії наук учнівської молоді відбувся математичний боул. Учні Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського Зарівчацький Денис, Григоренко Максим, Шкурупій Олександр та Бережецький Артьом взяли участь у математичних змаганнях. Юні таланти продемонстрували свої здібності та отримали цінний досвід. Заходи Полтавської Малої академії наук охоплюють широкий спектр наукових напрямків, даючи можливість кожному знайти сферу для самореалізації.Математичні ребуси, розробка вітальних листівок, гра “Так чи Ні” дали змогу учасникам проявити свої знання та дізнатися багато цікавих фактів та історій з математики.Інвестуючи в математичну освіту, Україна інвестує у своє майбутнє!

У Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбувся  конкурс “Кращий за професією  тракторист-машиніст”. Майбутні  трактористи ліцею змагалися у своїй майстерності, демонструючи знання, вміння та практичні навички з керування тракторами та сільськогосподарською технікою. Конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний. Під час теоретичного туру юнаки виконували тестові завдання. Практичний тур включав  завдання: регулювання начіпної системи […]

У Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбулися інформаційно-просвітницькі заходи у рамках місячника боротьби із захворюванням на туберкульоз.Здоров’я – це твоє найцінніше багатство, бережи його!

У Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбулися заходи з мінної безпеки.Учні та педагоги ліцею підвищили обізнаність про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, ознайомилися правилам безпечної поведінки у разі виявлення мін або інших вибухонебезпечних предметів.Захід мав велику інформаційну та практичну цінність для учасників.Дякуємо організаторам за проведення цього важливого заходу!