27 листопада у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбувся виховний захід у рамках кампанії “16 днів проти насильства”. Разом з завідувачем сектору Решетилівського бюро правової допомоги Олегом Шкурупієм обговорили актуальні проблеми булінгу та кібербезпеки. Учні отримали важливу для них інформацію: як уберегти себе від кібербулінгу та інших загроз в інтернеті.Давайте разом боротися з насильством і створювати атмосферу взаємоповаги та підтримки.

