Краще попередити, ніж долати наслідки…
У Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського в рамках Всеукраїнського тижня права відбулися зустрічі учнівської молоді з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Полтавського РУП Маргаритою Козир та очільником Бюро правової допомоги Олегом Шкурупієм.
Зустріч учнів ліцею з правоохоронцями та фахівцями з права є традиційною формою превентивної роботи, вона дозволяє молоді реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.
Щиро вдячні працівникам поліції на ювенальної превенції за цікаву та корисну зустріч.
Учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

